OFERTAFotoreportaż ślubny


Ślub to niecodzienne wydarzenie w życiu prawie każdego człowieka, jedno z najważniejszych. Mając możliwość uczestniczenia w tej pięknej przygodzie swoje zadanie pragnę wykonać na możliwie najwyższym poziomie. We współpracy z Parą Młodą zawsze jestem otwarta na propozycje i sugestie, jak również dzielę się swoim doświadczeniem i pomysłami. Każda Para jest wyjątkowa, dlatego też ostateczna propozycja oferty dopracowywana jest indywidualnie. Ponadto, oprócz tradycyjnego fotoreportażu ślubnego wykonywanego z poziomu ziemi standardowym sprzętem oferuję wykorzystanie możliwości bezzałogowego statku powietrznego zwanego dronem w postaci teledysku ślubnego.

Poniżej przedstawiam oferty szablonowe:

  "XS"     "S"     "M"     "L"     "XL"     dron  
Sesja narzeczeńska   
Przygotowania w domu Panny Młodej/Pana Młodego         
Msza Święta/USC               
Życzenia               
Fotoreportaż z zabawy weselnej - 3h   
Fotoreportaż z zabawy weselnej do 0:15      
Fotoreportaż z zabawy weselnej do 1:00      
Sesja plenerowa w dniu wesela   
Sesja plenerowa w innym dniu      
Teledysk ślubny   


Sesje w studio


Sesje ciążowe - bez wątpienia ten niezwykły dla kobiety (i nie tylko) czas wart jest upamiętnienia, dlatego też zapraszam w okresie 7-9 miesiąca na wykonanie profesjonalnych ujęć brzuszka w dziecięcej aranżacji oraz sylwetki przyszłej mamy w stylizacjach pięknych i zwiewnych suknii.

Sesje noworodkowe - wielu rodziców planuje sesję Maleństwa jeszcze, gdy ono znajduje się w łonie matki. Zdecydowanie zachęcam do kontaktu w tym okresie, by wstępnie umówić przybliżony termin, który potwierdzony zostanie w kilka dni po porodzie. Najlepszym bowiem czasem do fotografowania noworodków jest okres do 3 tygodnia ich życia. Sesja zorganizowana jest z myślą o zapewnieniu dziecku bezpieczeństwa, komfortu i jak najlepszych warunków, a zdjęcia pozostaną wspaniałą pamiątką na całe życie, zarówno dla rodziców, ich potomstwa, jak i najbliższej rodziny.

Sesje dziecięce i rodzinne - zapraszam do fotografowania zarówno dzieci, jak i całych rodzin. Będzie to nie tylko wspaniałą pamiątką na lata, ale także zapewni mnóstwo zabawy i radości. Na zdjęciach z reguły obserwujemy dziecięcą naturalność, poczucie szczęścia i beztroskę.

Sesje portretowe - sesja może być wykonana w sposób tradycyjny lub może być stylizowana zgodnie z upodobaniem i życzeniem klienta, szczegóły omawiane i doprecyzowane są w sposób indywidualny.

Sesje narzeczeńskie - sesja ta może być wykonana zarówno w studio, jak i plenerze. Ujęcia z powodzeniem będą stanowić wspaniały dodatek w organizacji elementów przyjęcia weselnego.Sesje plenerowe


Każda sesja może być wykonana w plenerze, w określonych warunkach pogodowych. Szczegóły ustalane są indywidualnie.Fotografia przedszkolna


Oferta w przygotowaniu. Zapraszam wkrótce.Dron


Oferuję usługi związane z fotografowaniem i filmowaniem z lotu ptaka bezzałogowym statkiem powietrznym, popularnie zwanym dronem. Zlecenia mogą przyjmować różnorodny charakter: od prywatnych fotografii domu, dziurawego dachu, zdjęć do dokumentacji inwestycji budowlanych poprzez filmy z imprez okolicznościowych takich jak np. wesele, aż do nagrań promujących tereny miast czy gmin.

Dysponuję dronem DJI Phantom 4. Jakość materiału: FullHD lub 4K. Jeden lot obejmuje od 20-30 zdjęć lub do 15 min. materiału filmowego.

Każda usługa traktowana jest w sposób indywidualny, po zapoznaniu się ze szczegółami zlecenia, na które wpływ mają: miejsce wykonania nalotu, oczekiwana ilość i jakość materiału, warunki do wykonywania zlecenia (warunki atmosferyczne, okolica, uciążliwość sprzętów mających wpływ na jakość połączenia z aparaturą, rodzaj strefy powietrznej), montaż i obróbka, zlecenie jednorazowe lub stałe.

Posiadam świadectwo kwalifikacji Urzędu Lotnictwa Cywilnego, aktualne ubezpieczenie OC, a także przestrzegam wszelkich zasad związanych z bezpieczeństwem wykonywania usługi.

W celu ustalenia wyceny usługi proszę o kontakt i przedstawienie szczegółów zlecenia (miejsce wykonywania usługi, data, rodzaj wydarzenia, ilość i jakość materiału, przeznaczenie materiału, czy wymagany jest montaż).

FORMULARZ

Wysyłając swoje dane za pomocą poniższego formularza akceptujesz i zgadzasz się z polityką prywatności firmy.